Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung C6112 Duoz

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung C6112 Duoz to kolejny „dwukartowiec” od koreańskiego producenta. Wszystkie modele Samsunga obsługujące dwie karty SIM to udane modele. Tak samo jest w przypadku telefonu Samsung C6112 Duoz, który zbiera opinie telefonu bardzo solidnego. Klasyczna obudowa slider, w którą zamknięto wnętrze telefonu Samsung C6112 Duoz sprawi, że każdy użytkownik nie będzie narzekał na wymiary urządzenia. Opis telefonu Samsung C6112 Duoz z pewnością zaciekawi osoby, które chcą uwolnić się od noszenia kilku telefonów.

W przypadku telefonu Samsung C6112 Duoz wiele osób zostanie zwolnionych z konieczności noszenia ze sobą dwóch telefonów. Przełączanie pomiędzy kartami odbywa się bowiem przy pomocy jednego ruchu palcem. Największymi atutami telefonu są przede wszystkim prostota i wygoda obsługi. Wszystkimi możliwościami Samsunga C6112 Duoz można zarządzać dzięki dużym przyciskom funkcyjnym, wysuwanej klawiaturze oraz dużemu wyświetlaczowi. Warto w przypadku wyświetlacza zaznaczyć, że jest to ekran o wielkości 2,4-cala i rozdzielczości 320 na 240 pikseli. Taka wielkość w połączeniu z paletą 256 tysięcy kolorów sprawia, że zdjęcia, animacje czy motywy na Samsunga C6112 Duoz wyglądają bardzo atrakcyjnie. Ponadto gry na Samsunga C6112 Duoz wyglądają imponująco.

Jeśli ktoś chce uwiecznić jakąś chwilę może skorzystać z aparatu 2MPix. A jeśli komuś się nudzi, skorzysta z odtwarzacza muzycznego, radia FM z funkcją nagrywania lub szybkiego dostępu do portali społecznościowych. Dzięki funkcji rozpoznania muzyki użytkownik z łatwością pozna tytuł i wykonawcę piosenki. Ponadto łatwy dostęp do Internetu sprawia, że każdy może ściągnąć nowe tapety czy dzwonki na Samsunga C6112 Duoz.

Kolejną przydatną funkcją może okazać się sfałszowane połączenie. Dualny telefon Samsung wyposażono również w funkcję wiadomości alarmowej, która pozwala na szybkie zawiadomienie wybranych osób w razie wypadku.

Telefon Samsung C6112 DUOZ zbiera opinie bardzo pozytywne, szczególnie wśród ludzi zajmujących się biznesem, którzy muszę korzystać z wielu numerów telefonów. Cena telefonu Samsung C6112 DUOZ nie powinna przekroczyć 590 złotych za nowe urządzenie. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą przekonać się do dotykowego ekranu, a potrzebują poważnej komórki z zaawansowanymi funkcjami. Jeśli ktoś zdecyduje się na telefon fabryczny, blokada simlock w telefonie Samsung C6112 DUOZ nie sprawi problemów, gdyż telefony pochodzące prosto od producenta nie posiadają żadnych blokad.