Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung C5510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon Samsung C5510 to jeden z najnowszych sliderów koreańskiego producenta. Samsung C5510 to telefon ze średniej półki cenowej oferujący naprawdę ciekawe i zaawansowane funkcje. Opis telefonu Samsung C5510 powinien zainteresować osoby, które szukają eleganckiego telefonu z zaawansowanymi funkcjami.

Podobnie jak inne modele Samsunga zamknięte w obudowie slider, tak i w tym przypadku jakość urządzenia stoi na najwyższym poziomie. Samsung C5510 wyposażono w ekran TFT 2,2-cala w rozdzielczość 320 na 240 pikseli. Taki wyświetlacz z paletą 256 tysięcy kolorów sprawia, że animacje, tapety i motywy na Samsunga C5510 wyglądają naprawdę imponująco. Jeśli ktoś potrzebuje rozrywki, wbudowane radio, odtwarzacz filmów i MP3 oraz gry na Samsunga C5510  pewnością wypełnią czas każdemu użytkownikowi.

Do pozostałych funkcji telefonu należy rzecz jasna wysyłanie smsów i e-maili, słownik T9, czy notatki głosowe. Według producenta bateria ma zapewnić nawet 400 godzin czuwania oraz 8 godzin rozmów. Wysokiej jakości polifoniczne dzwonki na Samsunga C5510 to kolejna zaleta telefonu. Jeśli jednak komuś polifoniczne dźwięki nie wystarczą, całości dopełnią dzwonki. Pamięć wewnętrzna o pojemności 20 MB nie pozwoli na wgranie dużej ilości muzyki, filmów czy dzwonków, jednak możliwość rozszerzenie pamięci o dodatkową kartę microSD o pojemności do 16 GB z pewnością powiększy możliwości telefonu. Dodatkowa pamięć z pewnością się przyda, a to wszystko dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi MP3. 16 GB pamięci pozwoli na składowanie w telefonie całej biblioteki multimediów. Ponadto zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym o rozdzielczości 2,0 Mpx również muszę się gdzieś pomieścić.

Wiele funkcji, odtwarzacz video i MP3, radio FM, aparat, klasyczny i elegancki wygląd sprawiają, że Samsung C5510 zbiera pochlebne opinie. Cena telefonu Samsung C5510 na naszym rynku jest pewną zagadką, gdyż jego dostępność jest znikoma. Jeśli ktoś zakupi fabrycznie nowy telefon Samsung C5510, blokada simlock nie powinna być problemem.