Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung C520

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung to jedna z niewielu firm na rynku, która od czasu do czasu wprowadza na rynek telefon przeznaczony w głównej mierze dla pań. Samsung C520 to typowo kobiecy telefon, dlatego też panowie sięgają po niego chyba tylko z konieczności. Niewielkie wymiary (88x45x19 mm) oraz niska waga telefonu (jedynie 63 gramy) sprawiały, że Samsung C520 mieścił się w każdej damskiej torebce. Ponadto typowo kobieca kolorystyka oraz subtelny kształt sprawia, że każda kobieta z chęcią doda ten telefon do kolekcji drobiazgów w torebce.

Oprócz stricte kobiecych preferencji, Samsung C520 posiada również możliwości znane z typowych telefonów, czyli wbudowane radio FM, przeglądarka WAP, gry, organizer oraz możliwość wgrywania dzwonków czy tapet. Ze względu na fakt, iż opisywany model jest telefonem mało męskim, opinie na temat telefonu Samsung C450 wychodziły zazwyczaj spod pióra użytkowniczek. Prawdopodobnie największą bolączką Samsunga C520 jest brak Bluetooth czy odtwarzacza MP3.

Jeśli jednak nikomu nie przeszkadzają te braki, Samsung C520 odwdzięczał się innymi zaletami. Świetnej jakości polifoniczne dzwonki na Samsunga C520 z pewnością wpadną w ucho niejednemu użytkownikowi, a raczej użytkowniczce. Co prawda gry na Samsunga C520 są dość ubogie, jednak możliwość ściągnięcia nowych powinna załagodzić ten fakt. Podobnie wygląda sprawa jeśli chodzi o nowe tapety, animacje czy motywy na Samsunga C520.

Niewielki telefon Samsunga cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego też cena telefonu Samsung C520 jest dość niska i nie powinna przekraczać 120 złotych za nowy telefon. Fabrycznie Samsung C520 nie ma blokady simlock, więc kupując nowy telefon warto wybrać model prosto od producenta.

Jeśli ktoś potrzebuje telefon do dzwonienia i wysyłania wiadomości sms, słuchania radia i grania w proste gry, Samsung C520 będzie idealnym wyborem. Ponadto takie funkcje jak alarm, kalkulator czy organizer z pewnością przydadzą się każdemu użytkownikowi Samsunga C520.