Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung C450

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Samsung C450 to urządzenie posiadające wszystkie funkcje niezbędne do efektywnej komunikacji. Nie znajdziemy tu zaawansowanych dodatków multimedialnych czy zdumiewających gier. Jeśli ktoś chce miło spędzić wolny czas z telefonem Samsung C450, wbudowane radio FM musi wystarczyć. Taki opis telefonu Samsung C450 powinien wystarczyć każdemu, kto szuka telefonu prostego.

Telefon Samsung C450 to urządzenie skierowane do odbiorców ceniących sobie prostotę, łatwość obsługi i szybki dostęp do niezbędnych funkcji. Urządzenie wyposażono również w aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości VGA (640x480). Niewielki wyświetlacz o rozdzielczość 128 x 128 pikseli wyświetlający 65 536 kolorów powinien zadowolić mało wymagających użytkowników, a gry na Samsunga C450, oprócz wbudowanego radia FM, z pewnością umilą nudne chwile.

Przydatna funkcja umożliwiająca przypisywanie zdjęć do zapisów w książce telefonicznej pozwoli zobaczyć, kto dzwoni. Wykonane za pomocą wbudowanego aparatu zdjęcia zostaną zapisane w 2 MB wewnętrznej pamięci telefonu. Niestety nie można jej powiększyć poprzez karty pamięci. Jest to spory minus, gdyż C450 pozwala między innymi na pobieranie danych z Internetu dzięki GPRS Class10 i WAP 2.0. Dzięki temu nowe tapety, animacje czy motywy na Samsunga C450 mogą szybko pojawić się w pamięci telefonu. Wśród rozrywkowych funkcji warto wymienić również polifoniczne dzwonki na Samsunga C450. Telefon umożliwia ponadto prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Funkcja Mobile Tracker z kolei zwiększa szansę odzyskania zgubionego lub skradzionego telefonu.  

Wiele podstawowych funkcji, wbudowane radio FM, aparat fotograficzny VGA, funkcja Mobile Tracker, a wszystko to zamknięte w klasycznej i eleganckiej obudowie sprawia, że Samsung C450 zbiera pochlebne opinie. Podobnie jak inne modele Samsunga z tej serii, cena telefonu jest bardzo przystępna. Cena telefonu Samsung C450 nie powinna przekroczyć 100 złotych za telefon w bardzo dobrym stanie. Jeśli ktoś chce kupić telefon Samsung C450, blokada simlock nie powinna być problemem.