Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung B7620 Giorgio Armani

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 800 x 480
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  

Opis

Samsung B7620 Giorgio Armani jest klasycznym smarphonem typu slide z wszystkimi najlepszymi funkcjami, w które firma Samsung może wyposażyć telefon. Model ten jest idealny dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie stylowy, designerski wygląd idący w parze z funkcjonalnością. Urządzenie to zostało wyposażone w system Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional, który można uaktualnić do wersji Windows Mobile 6.5 by jeszcze lepiej wykorzystać możliwości, jakie daje nam procesor S3C6410 firmy Samsung o taktowaniu 800MHz.

Aparat ten w pełni wspiera technologie GPRS oraz EDGE dzięki czemu użytkownicy mogą bardzo szybko przesyłać dane pomiędzy telefonami, jak również do komputera i vice versa. Samsung B7620 wyposażony jest w 3,5 calowy ekran dotykowy wykonany w technologii AMOLED oraz liczne dodatki: aparat z matrycą 5 megapikseli, HSPA, Wi-Fi, GPS, Bluetooth, wyjście TV umożliwiające nie tylko oglądanie na dużym ekranie zawartości telefonu , ale również filmów DivX/XviD. Model ten wyposażony jest w pamięć wbudowaną 8 GB, która może być rozszerzona przy pomocy slotu microSD, dzięki czemu możemy praktycznie bez ograniczeń wyposażać ten telefon w nowe motywy i aplikacje.

Dodatkowym atutem, który sprawia, że model ten zbiera same pozytywne opinie jest klawiatura QWERTY oraz możliwość pracy w 2 trybach: „work” (spersonalizowany do zadań związanych z pracą) oraz „life” (do zadań osobistych), które każdy użytkownik może skonfigurować indywidualne według własnych potrzeb.