Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung A177

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung A177 to telefon biznesowy wprowadzony do sprzedaży na rynki ogólnoświatowe w maju 2009. Jego wymiary są następujące: wysokość: 109 mm, szerokość: 59 mm, grubość: 12 mm, waży on 88 gram.

Jest to model osbługujący cztery najpopularniejsze częstotliwości telefonii komórkowej, są to: GSM 850 MHz, GSM 900 MHz, GSM 1800 MHz oraz GSM 1900 MHz, dzięki czemu nie należy się obawiać, że nie będziemy mogli skorzystać z telefonu podczas podróży służbowej lub wycieczki na wakacje. Model ten wyposażony został w stosunkowo duży wyświetlacz wyprodukowany przy użyciu technologii TFT o przekątnej 2,2 cala, który z powodzeniem wyświetla 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 176 x 220 pikseli.

A177 obsługuje dzwonki polifoniczne oraz MP3, umożliwia komunikację ze znajomymi poprzez wiadomości tekstowe SMS, multimedialne MMS, pocztę internetową e-mail oraz komunikatory błyskawiczne typu IM (instant messanging). W wyposażeniu telefonu znajduje się aparat VGA dający możliwość nie tylko robienia zdjęć, ale również nagrywania filmów w formacie MPEG-4 (kodek H.263). Nagrane filmy można odtworzyć za pomocą wbudowanego odtwarzacza wideo, przesłać znajomym za pośrednictwem blueetoth 2.0 lub przegrać do komputera osobistemu przez złącze USB. Istnieje również możliwość skorzystania z dobrodziejstw sieci bezprzewodowej za sprawą wsparcia technologii WLAN (pozwoli to oszczędzić na rachunkach podczas korzystania z internetu).