Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem VF-533 (Vodafone)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem VF-533 (Vodafone) znany jest pod różnymi nazwami m.in. Vodafone 533. Jest to telefon powstały w wyniku kooperacji jednego z największych operatorów komórkowych i francuskiego Sagema.
Urządzenie trafiało do mniej wymagających użytkowników jako telefon w oferowany w tanich abonamentach. Z tego właśnie powodu jak najlepsze dodatki w Sagem VF-533 (Vodafone) nie były priorytetem przy projektowaniu urządzenia. Stylistyka jest bardzo stonowana, a telefon nie wywołuje żadnych kontrowersyjnych emocji. Dodatki internetowe Sagem VF-533 (Vodafone) ograniczają się do GPRS-u i EDGE'a. Niestety zabrakło funkcji 3G czy WiFi mimo, że aparat zadebiutował w marcu 2009 roku. Pliki na urządzenie można zgrywać za pośrednictwem połączenia USB.

Sagem VF-533 (Vodafone) wyposażono 2-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Telefon wyposażono w kamerę 1,3 mpix (zdjęcia w rozdzielczości 1280 x 1024), Bluetooth radio z RDS oraz odtwarzacz muzyczny. Książka adresowa mieści 500 wpisów.
Pamięć wewnętrzna to tylko 8 MB, jednak można ją rozszerzyć kartą microSD, która może mieć maksymalnie 4 GB. Dzięki temu muzyka, gry, motywy i aplikacje zmieszczą się bez problemu na Sagem VF-533 (Vodafone). Nienajlepsze opinie ma bateria, która pozwala na zaledwie 2,5 godziny rozmowy głosowej i 250 h czuwania.