Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem VF-527 (Vodafone)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem VF-527 pojawił się w 2008 roku jako urządzenie oferowane wyłącznie w sieci Vodafone i pod nazwą tego operatora. Stąd też urządzenie znane jest pod kilkoma nazwami: Sagem VF-527 (Vodafone), Sagem VF-527 oraz Vodafone 527. Telefon trafił do najtańszych ofert sieci. Czym jest to spowodowane?
Sagem VF-527 ma niewielki panel TFT o przekątnej 1,7 cala, który pracuje w rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Ekran wyświetlić może tylko 65 tys. kolorów, a jakość prezentowanego obrazu jest słaba. Szczególnie jak na datę produkcji - telefon zadebiutował w marcu 2008 roku, więc stosunkowo niedawno. Pamięć wewnętrzna ma 10 MB, co jest przestrzenią za małą na przechowywanie różnej maści plików typu muzyka, dzwonki, gry, motywy, aplikacje. Na szczęście możliwe jest wykorzystanie karty pamięci typu microSD, co jest stosunkowo tanią możliwością rozszerzenia pamięci.

Sagem VF-527 (Vodafone) ma tylko podstawowe dodatki multimedialne takie jak aparat czy odtwarzacz muzyczny i radio. Niestety - kamera pracuje w rozdzielczości VGA i nie ma możliwości nagrywania klipów wideo.
Można znaleźć niezbyt dobre opinie o baterii Sagem VF-527 (Vodafone). Nic jednak dziwnego - bateria litowo-jonowa ma pojemność 670 mAh Niska pojemność akumulatora powoduje, że telefon może wytrzymać maksymalnie trzy godzin rozmów głosowych. Maksymalny czas czuwania to tylko 220 godzin, co jest wynikiem wręcz marnym.