Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem Sagem MY3022

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY3022 powstał wiele lat temu i dziś wyszedł już z powszechnego użytku. Jest to klasycznie wyglądający, prosty w swojej budowie i obsłudze telefon z monochromatycznym wyświetlaczem. Niewielki ekran ma 7 linii, co nie zapewnia wygody w pisaniu smsów.
Pamięć wewnętrzna jest bardzo niewielka, a nie ma możliwości jej rozszerzenia przez kartę pamięci. Do telefonu wprowadzić można 50 kontaktów. Dodatki Sagem MY3022 sprowadzają się do takich niewielkich funkcjonalności jak budzik czy przelicznik walut. Wbudowano kilka gier oraz słownik T9, ułatwiający wprowadzenie tekstu. Nie ma niestety Irdy ani Bluetooth, więc komunikacja między innymi telefonami jest niemożliwa. Motywy i aplikacje w Sagem MY3022 również nie mogą być instalowane, bo aparat nie obsługuje plików Java. Z oczywistych względów zabrakło również kamery, odtwarzacza muzycznego oraz innych multimedialnych dodatków, które montowane są w nowocześniejszych konstrukcjach.
Kiepskie opinie miał Sagem MY3022 pod względem jakości wykonania np. klawiszy. Co więcej: bateria o pojemności 500 mAh nie wystarczała osobom, które dużo telefonowały. Sagem MY3022 jest praktycznie niespotykany zarówno na aukcjach jak i w życiu. Coraz ciężej również o części zamienne takie jak ładowarki czy baterie. W świecie gdzie telefony mają już WiFi, 3G, potężne aparaty, GPS itd. nie ma już chyba miejsca dla Sagem MY3022.