Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem RC715

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem RC715 to jeden z wielu produktów powstałych w latach dziewięćdziesiątych, które nie wyróżniają się niczym szczególnym. Stylistyka jest dość standardowa. Gabaryty podobnie - urządzenie waży 140 gramów. Jest to bez wątpienia dużo, jednak większość telefonów z tamtego okresu było dość pokaźnych rozmiarów.
Niewielki ekran jest monochromatyczny i nie pozwala na wygodne wprowadzanie tekstu, szczególnie jeśli korzystało się w przeszłości z telefonów z dużymi, kolorowymi wyświetlaczami. Zabrakło funkcji komunikacyjnych takich jak Bluetooth czy Irda. Telefon nie wyposażono również w odtwarzacz muzyczny, wideo czy aparat fotograficzny. Dodatki w Sagem RC715 praktycznie nie istnieją.

Z racji starej konstrukcji urządzenia słabe opinie ma bateria Sagem RC715. Akumulator niklowo-wodorkowy pozwala na teoretycznie na 3 godziny rozmów głosowych, jednak posiada efekt pamięci. Czas czuwania to zaledwie 60 godzin, więc telefon popracuje maksymalnie 2,5 dnia na jednym ładowaniu. Problemem jest również niewielka pamięć wewnętrzna, która nie pozwala na więcej niż przechowywanie SMS-ów, kilku dzwonków monofonicznych oraz książki adresowej. Z tego względu Sagem RC715 nie może być wzbogacany o gry, motywy i aplikacje.
Sagem RC715 to tani telefon, który wyszedł już powszechnego obiegu. Jest to urządzenie, które straciło już dawną świetność i dziś odchodzi do lamusa branży telefonicznej.