Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem P9521 Porsche Design

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem nie kojarzy się z ekskluzywnymi telefonami, jednak w swojej ofercie ma jeden taki model - niebywale drogi Sagem P9521 Porsche Design. Urządzenie zostało wykonane z aluminium, ekran jest doskonałej jakości, a jednocześnie dzięki pokryciu go szkłem mineralnym, nie ulega zarysowaniu.
Wyświetlacz ma 2,2 cala (rozdzielczość: 240 x 320 pikseli) i został umiejscowiony na obrotowej klapce. Pod względem technologicznym telefon został zaprojektowany bardzo rozsądnie - ma aparat 3,2 mpix (z lampą błyskową typu LED), GPRS, EDGE, Bluetooth, slot na kartę pamięci microSD i inne dodatki. Niestety Sagem P9521 Porsche Design zabrakło jednej ważniej funkcji – 3 G, które pozwoliłoby na wideo rozmowy oraz szybszy dostęp do Internetu np. przez HSDPA. Nie ma również WiFi, które niezwykle ułatwia korzystanie z Internetu oraz radia. Ciekawostką jest za to czytnik linii papilarnych. Telefon może być również wykorzystywany jako odtwarzacz mp3 i wideo (MP4, H.263). Bateria pozwala na 3,5 godziny rozmowy oraz 7 godzin słuchania muzyki.
Sagem P9521 Porsche Design zadebiutował w końcu 2008 roku i należał do segmentu luksusowych telefonów. Głównie za sprawą marki Porsche, która wywindowała cenę w momencie premiery do ponad 4000 zł. Opinie pod względem możliwości do ceny Sagem P9521 Porsche Design niezbyt dobre. Jest to urządzenie wyglądające zjawiskowo, idealnie pasujące do luksusowego Porsche 911, Panamery czy Cayenne’a.