Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY Z-3

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 120 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

W 2004 roku Sagem zaprezentował nowy, futurystycznie wyglądający telefon ze średniej półki. Był to model Sagem MY Z-3, który pracował w paśmie GSM 900 i 1800. Jego wymiary były dość spore (100 x 45 x 24 mm, 105 g), jednak zachęcał użytkowników atrakcyjnym wyglądem.
Pamięć wewnętrzna Sagem MY Z-3 jest niewielka - ma jedynie 1,5 MB, co powoduje, że gry, motywy i aplikacje, jakie chcemy zainstalować na urządzenie trzeba starannie wybierać. Przestrzeń dyskowa nie może być rozszerzana kartami pamięci typu microSD.

Książka telefoniczna o pojemności 255 wpisów powinna wystarczyć wszystkim. Niestety konstruktorzy nie zamontowali w aparacie systemu głośnomówiącego. Zabrakło również wsparcia dla języka Java, radia czy Bluetooth. Jest za to port podczerwieni. Wielu osobom brakować może również aparatu, który jednak znając życie byłby dość słabej jakości.
Dobre opinie ma Sagem MY Z-3 pod względem akumulatora. Bateria ma 780 mAh, co powala na 300 godzin czuwania i ok. 3 godzin połączeń głosowych. Bez wątpienia nie można uznać tego wyniku za znakomity, ale bez wątpienia nie jest to telefon biznesowy, który musi pracować przez długi czas. Sagem MY Z-3 zniknął z rynku już jakiś czas temu, jednak dziś nadal można go znaleźć na rynku wtórnym.