Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X6-2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Sagem MY X6-2 jest następcą pokazanego trzy lata wcześniej telefonu Sagem MY X6. Tak jak poprzednik, aparat miał zainteresować osoby poszukujące zaawansowanego, rozbudowanego urządzenia posiadającego dużą funkcjonalność.
Sagem MY X6-2 posiada 2 calowy wyświetlacz, który pracuje w przyzwoitej rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Telefon jest w stanie wyświetlić aż 256 tys. kolorów. Dzięki wysokiej jakości wyświetlaczowi gry, motywy i aplikacje na Sagem MY X6-2 prezentują się bardzo dobrze. Szczególnie jeśli bierzemy pod uwagę datę premiery – 2005 rok.

Dodatki w Sagem MY X6-2 robią wrażenie: jest Bluetooth, GRPS, przeglądarka xHTML, odtwarzacz muzyczny, edytor zdjęć oraz aparat 1,3 mpix. Urządzenie posiada wsparcie dla języka Java. Pamięć wewnętrzna o pojemności 10 MB może być rozszerzona kartą microSD. W książce telefonicznej zmieścimy aż 1500 kontaktów, więc nikomu nie powinno zabraknąć w niej miejsca. Akumulator o pojemności 760 mAh jest w stanie pracować przez maksymalnie 350 godzin, a czas połączeń to nie więcej niż 4 godziny na jednym ładowaniu baterii.
Dzięki mnogości opcji oraz niskiej cenie, Sagem MY X6-2 ma dobre opinie wśród użytkowników, którzy użytkowali ten telefon przez całe lata. Dziś nie jest to tak łakomy kąsek na rynku wtórnym jak nowe smartphone’y z ekranami dotykowymi, jednak urządzenie posiada nadal swoich fanów, którzy ciepło go wspominają.