Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X5-2V

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Sagem MY X-5m to kolejne wcielenie dość popularnego telefonu MY X-5, którego premiera miała miejsce w 2002 roku. Urządzenie charakteryzowało się dość futurystycznym wyglądem - klawiatura miała niestandardowy kształt, a projekt obudowy odznaczał się półkolistymi przetłoczeniami. Niewielki ekran o rozdzielczości 101 x 80 pikseli jest w stanie wygenerować zaledwie 256 kolorów.
Dobre opinie Sagem MY X-5m zbiera jeśli chodzi o wymiary (105 x 46 x 20 mm) i wagę. Urządzenie można uznać za stosunkowo poręczne. Telefon posiada czytnik różnego rodzaju plików (BMP, JPEG, PNG, GIF, Midi, iMelody, Wave), jednak zabrakło odtwarzacza Mp3. Jest to spowodowane niewielką pamięcią wewnętrzną, która pomieści tylko 300 wpisów w książce telefonicznej oraz setkę wiadomości w skrzynce odbiorczej. Do komunikacji tekstowej wykorzystać można technologie SMS, EMS, MMS. Dość pojemna bateria pozwala nawet na 4 godziny połączeń głosowych. Do komunikacji użyć możemy portu podczerwieni, który pozwala zarówno na łączenie się z komputerami jak i innymi telefonami wyposażonymi w IRDA.

Gry, motywy i aplikacje zamieszczono na Sagem MY X-5m. Fabrycznie zainstalowano dwie produkcje: Picture Puzzle, MegaBox Conquest. Niestety tego typu dodatki nie mogą być doinstalowane do telefonu. Sagem MY X-5m stracił już swoją popularność, jednak w momencie swojej premiery był dość rozbudowanym telefonem, a co za tym idzie: ciekawą propozycją w segmencie tanich aparatów.