Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X5-2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: irDA  

Opis

Sagem MY X5-2V to prosty, wyglądający dość plastikowo telefon francuskiego producenta sprzętu elektronicznego. Urządzenie nie wyróżnia się ani projektem swojej obudowy, ani jakością wykonania. Pod względem technologicznym opinie również są dość przeciętne.
Telefon został wyposażony w niewielki ekran pracujący w rozdzielczości 128 x 160 pikseli, mogący wyświetlić 65 tys. kolorów. Pamięć wewnętrzna to jedynie 4 MB, co jest wartością bardzo małą. Szczególnie, że nie ma możliwości rozszerzenia jej kartą microSD lub miniSD. Sagem MY X5-2V nie daje również możliwości poszerzania swoich funkcji przez instalację dodatków takich jak motywy i aplikacje. Można co prawda wygrywać gry wykonane w technologii Java, jednak nie ma możliwości zmiany wyglądu menu. Zaletą telefonu jest za to możliwość wymieniania obudów.
Dodatki zastosowane w Sagem MY X5-2V nie zrobią na nikim wrażenia – aparat VGA robi bardzo przeciętne zdjęcia, nie ma również Bluetooth. Do komunikacji wykorzystamy jedynie mniej wygodny protokół IRDA. Do surfowania w sieci służy technologia GRPS. Zabrakło niestety odtwarzacza mp3, ale jest to zapewne związane z niewielką pamięcią wewnętrzną, która uniemożliwia wykorzystywania telefonu jako mp3 playera. Telefon został wyposażony również w najprostsze funkcje takie jak kalendarz, budzik, system głośnomówiący, słownik T9 czy dyktafon. Niewątpliwą zaletą Sagem MY X5-2V jest mocna bateria o pojemności 920 mAh.