Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X3-2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem słynie z produkcji prostych, tanich telefonów, które trafiały do podstawowych ofert abonamentowych oraz pre-paid. Jednym z takich produktów jest Sagem MY X3-2 - nieskomplikowany designersko aparat.
Urządzenie dostępne było w czterech kolorach - srebrnym, niebieskim, purpurowym i białym. Możliwe jest również zmienianie przedniej i tylnej części obudowy. Wymiary urządzenia (100 x 45 x 21 mm) pozwalają na wygodne przenoszenie telefonu w kieszeni.
Wyświetlacz wykonany w technologii CSTN generuje 4096 kolorów i działa w rozdzielczości 101 x 80 pikseli. Nie jest to nowoczesny ekran, jednak spełnia swoje zadanie. Pamięć wewnętrzna nie jest duża, jednak pozwala na przechowywanie nawet 1500 kontaktów w książce telefonicznej, gier, tapet i plików typu motywy i aplikacje. W menu odnaleźć można dwa tytuły zainstalowane: Picture Puzzle oraz MegaBox Conquest. Sagem MY X3-2 pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych różnego typu - m.in. SMS, EMS, MMS, Email. Przy wprowadzaniu tekstu można korzystać ze słownika T9.
Akumulator litowo-jonowy jest bardzo mocny - pozwala nawet na pięć godzin połączeń głosowych, co jest wynikiem bardzo dobrym nawet jak na współczesne standardy. Nic więc dziwnego, że Sagem MY X3-2 ma bardzo dobre opinie pod względem długości życia baterii. Aparat już zniknął z rynku nowych telefonów, jednak nadal jest dostępny na rynku wtórnym.