Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X2-2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY X2-2 to telefon dla miłośników prostych, schludnie wyglądających urządzeń łączących zalety solidności z niską cenę. Aparat zadebiutował w 2005 roku trafiał głównie do ofert pre-paid oraz najtańszych abonamentów.
Prezentowany Sagem ma niewielkie wymiary, małą wagę oraz dość atrakcyjny wygląd. Dzięki klasycznej klawiaturze operowanie przyciskami jest bardzo wygodne. Mało kto ma również wydaje złe opinie na temat menu w Sagem MY X2-2. Jest ono proste i intuicyjne w obsłudze. Problemem jest niestety niskiej jakości ekran, który wyświetla zaledwie 4096 kolorów, pracując w rozdzielczości 101 x 80 pikseli. Z tego względu motywy i aplikacje nie prezentują się zbyt atrakcyjnie. Sagem MY X2-2 ma niewielką pamięć nieprzekraczającą 0,5 MB, która pozwala na przechowywanie tapet, wygaszaczy, dzwonków i animacji. Niestety do komunikacji nie użyjemy portu podczerwieni, Bluetooth czy EDGE. Do pobierania plików wykorzystywać można WAP. Niestety – dodatki takie jak gry czy aplikacje na Sagem MY X2-2 nie mogą być instalowane, gdyż urządzenie nie posiada wsparcia dla języka Java. W menu odnajdziemy tylko jedną grę i niestety – będzie musiała ona nam wystarczyć.

Bateria o dość niewielkiej pojemności (680 mAh) pozwala na niecałe 3,5 godziny rozmów na jednym ładowaniu, co można uznać za wyniki zadowalający jak na tę klasę telefonu.