Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X-7

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Futuryzm. Tak z pewnością pomyśleli fani urządzeń mobilnych, którzy w 2004 roku zobaczyli widowiskowo prezentującego się Sagem MY X-7. Nie jest to może konstrukcja iście kosmiczna, bo projektanci postarali się żeby obsługa urządzenia była wygodna. Klawiatura ma nietypowy wygląd, jednak przyciski są dość wygodne.

Panel LCD został wykonany w technologii TFT i jest w stanie wyświetlić 65 tys. kolorów oraz pracować w rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Nie jest to może najbardziej zaawansowana konstrukcja, jednak zapewnia atrakcyjny wygląd menu. Gry, motywy i aplikacje na Sagem MY X-7 wgrywać możemy na pamięć 4 MB, którą zawarto w telefonie. Niestety w aparacie nie można zainstalować karty pamięci np. miniSD lub microSD. Użytkownik jest więc zmuszony do „pomieszczenia” się na tak małej, zaledwie czteromegabajtowej przestrzeni, co wywołuje negatywne opinie wśród wielu osób.
Dodatki w Sagem MY X-7 również nie robią wrażenia: jest port IRDA, GPRS oraz aparat, jednak zabrakło Bluetooth. Kamera nie może nagrywać wideo, a zdjęcia wykonywane są w rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Na szczęści możliwe jest pobieranie przez WAP gier Java.

Największym plusem przedstawianego sprzętu jest akumulator. Bateria wykonana w technologii litowo-jonowej ma pojemność 1050 mAh, co pozwala jej na utrzymywanie "przy życiu" telefonu przez 4,5 godziny rozmów głosowych.