Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X-6

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Sagem MY X-6 , który zadebiutował w 2003 roku w momencie swojego debiutu był urządzeniem zaawansowanym technologicznie. Ekran TFT zdolny wyświetlić aż 65 tys. kolorów był bardzo duży - mieścił aż 12 linii tekstu.
Wyposażenie telefonu można uznać za całkiem bogate i dziś można je porównywać z tym znanym ze smartphone’ów. Sagem MY X-6 posiadał aparat VGA (bez możliwości nagrywania plików wideo), który wówczas był nowoczesny, a także: GPRS, WAP, zegarek, budzik, gry słownik T9 oraz odtwarzacz plików BMP, JPEG, PNG, GIF, Midi, Wave, AMR. Nie zabrakło również dość dużej pamięci: 2,3 MB dziś jest wartością małą, jednak w 2003 roku było sporą przestrzenią na której można przechowywać dzwonki, gry, motywy i aplikacje. Pamięć wewnętrzna pozwala na trzymanie aż 100 SMS-ów w telefonie.

Doskonałe opinie ma bateria Sagem MY X-6, która dzięki swojej pojemności wynoszącej 1050 mAh pozwala nawet na 4,5 godziny rozmów na jednym ładowaniu. Maksymalny czas czuwania przekracza 300 godzin, co jest wynikiem co najmniej bardzo dobrym.
Prezentowany telefon można uznać za konstrukcję atrakcyjną wizualnie, bogatą w opcje oraz dość solidnie wykonaną. Nic więc dziwnego, że urządzenie zyskało swego czasu grono fanów. Dziś jest to już aparat przestarzały, jednak w 2003 roku robił wrażenie.