Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X-5

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Seria telefonów MY X-5 pojawiła się na początku tamtej dekady i stała się dość popularna. Na przestrzeni kolejnych lat wydawano wiele nowych modeli z tej rodziny. W 2002 roku zadebiutował standardowy telefon Sagem MY X-5, który charakteryzował się niewielkimi rozmiarami (105 x 46 x 20 mm) i niską wagą wynoszącą zaledwie 92 g.
Urządzenie posiadała wyświetlacz mogący wygenerować 256 kolorów i pracujący w rozdzielczości 101 x 80 pikseli, co przekłada się na 8 linii tekstu. Menu wyposażono w animowane ikony 3D, których łącznie jest 30 i można je pobierać z sieci. Podobnie jak gry, motywy i aplikacje, które na Sagem MY X-5 można pobierać za pośrednictwem WAP-u. Standardowo w telefonie zainstalowane dwie gry (Picture Puzzle, MegaBox Conquest). Podczas pisania SMS-ów, EMS-ów i MMS-ów wykorzystać można słownik T9. Bateria o pojemności 720 mAh pozwala na 240 godzin czuwania oraz 4 godziny rozmów. Telefon jest w stanie odczytać wiele plików multimedialnych: BMP, JPEG, PNG, GIF, Midi, iMelody, Wave. Dodatki w Sagem MY X-5 można więc uznać za całkiem rozwinięte jak na rok produkcji urządzenia. Pamięć wewnętrzna pozwala na przechowywanie 100 sms-ów oraz 300 kontaktów, co powinno starczyć każdemu.
Sagem MY X-5 w momencie swojego debiutu miał bardzo pozytywne oceny dotyczące funkcjonalności i multimedialności konstrukcji. Nawet dziś telefon jest w kieszeniach wielu niewymagających użytkowników.