Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X-4

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 120 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY X-4 nie okazał się może sukcesem komercyjnym, ale bez wątpienia była to ciekawa konstrukcja. Aparat pracujący w technologii GSM został zaprezentowany w 2004 roku i wtedy szokował swoim nietypowym wyglądem. Bez wątpienia podobać mogła się obła obudowa oraz ciekawie zaprojektowana klawiatura.
Ekran o rozdzielczości 120 x 160 pikseli jest w stanie wygenerować 65 tys. kolorów. Pamięć wewnętrzna jest niewielka, więc dodatki na Sagem MY X-4 muszą zmieścić się na 3,5 MB. Miejsca na kartę pamięci konstruktorzy nie przewidzieli. Książka telefoniczna ma 500 miejsc. Urządzenie posiada wsparcie dla języka Java, więc możliwe jest ściąganie przez WAP plików typu gry, motywy i aplikacje. Sagem MY X-4 posiada również odtwarzacz plików wideo i zdjęć, jednak urządzenie nie zostało wyposażone w radio lub odtwarzacz muzyczny.

Telefon posiada możliwość łączenia się z Internetem za pośrednictwem GPRS-u. Niestety zabrakło wsparcia dla Bluetooth i Irdy. Prezentowany sprzęt charakteryzuje się również wsparciem dla Push to talk, WAP oraz systemem głośnomówiącym. Na Sagem MY X-4 możliwe jest pobieranie animacji, tapet, dzwonków polifonicznych oraz gier Java.
Opinie o Sagem MY X-4 były całkiem pozytywne, a do największych plusów urządzenia można było uznać niską cenę. Litowo-jonowy akumulator ma pojemność 780 mAh i pozwala na ok 270 minut rozmów głosowych i ponad 300 godzin czuwania.