Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X-3

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

W 2002 roku pojawił się kolejny model Sagema, który miał zainteresować osoby szukające telefonu taniego, ale dość funkcjonalnego. Ekran pracuje w rozdzielczości 96 x 64 pikseli i jest monochromatyczny, więc nie ma szans na to, że gry motywy i aplikacje będą na Sagem MY X-3 prezentować się w sposób atrakcyjny dla oka. Nie mniej jednak: wyświetlacz spełnia swoje zadanie.
Pamięć wewnętrzna jest niewielka: w telefonie można zmieścić 200 kontaktów oraz 100 SMS-ów i 50 EMS-ów. Podczas pisania wiadomości można korzystać ze słownika T9. Charakterystycznie dla Sagema, telefon posiada wgranie dwie gry Picture Puzzle oraz MegaBox Conquest. Niestety konstruktorzy nie zdecydowali się na zastosowanie głośnika więc system głośnomówiący nie jest dostępny. Nie przewidziano również wykorzystania protokołu IRDA oraz wsparcia dla Java. Przeglądając dodatki jakie zastosowano w Sagem MY X-3 szybko dochodzimy do wniosku, ze funkcje internetowe nie były najważniejszym punktem przy projektowaniu tego telefonu – jest jedynie GPRS.

Sagem MY X-3 posiada dość dobrą bateria, pozwalającą na 4 godziny pracy podczas rozmów głosowych. Opinie o Sagem MY X-3 jakie można znaleźć dziś w Internecie są nacechowane dobrym wspomnieniami z użytkowania tego urządzenie kilka lat temu. Co ciekawe: nadal są osoby, które posiadają ten aparat i nie chcą zmieniać go na lepszy model.