Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X-2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: MP3  
Komunikacja:  

Opis

W lutym 2006 roku, Sagem zaprezentował telefon serii MY typu slider należący do grupy urządzeń dla średnio zamożnego użytkownika.
Do największych zalet prezentowanego sprzętu zaliczyć można niewielkie wymiary 85 x 42 x 23 mm, 85 g wagi oraz atrakcyjny, futurystyczny wygląd. Gorzej sprawa ma się jeśli przyjrzymy się specyfikacji. Ekran TFT może wyświetlić 65 tys. kolorów, co nie jest złym wynikiem, jednak niska rozdzielczość (128 x 160 pikseli) powoduje, że zdjęcia, motywy i aplikacje na Sagem MY Z-5 prezentują się słabo. Pamięć wewnętrzna ma 3,7 MB, co pozwala na przechowywanie kilku gier Java, dzwonków, tapet i animacji. Niektórzy mogą narzekać na brak złącza kart pamięci. Mimo, że telefon wspiera dzwonki MP3, to nie ma odtwarzacza muzycznego, co jest spowodowane zapewne niewielką pamięcią, która nie pozwala na przechowywanie całych piosenek, a jedynie krótkie melodyjki.

Dodatki multimedialne, w jakie wyposażono Sagem MY Z-5 na nikim nie zrobią wrażenia. Telefon posiada aparat VGA (z funkcją nagrywania wideo), GPRS, wsparcie dla języka Java oraz przeglądarkę xHTML. Bateria powinna wystarczyć na 3 godziny rozmów oraz 240 godzin czuwania. Na temat Sagem MY Z-5 można odnaleźć dość przychylne opinie użytkowników. Chwalą oni ciekawą stylistykę i funkcjonalność, jednak należy pamiętać, że jak na dzisiejsze standardy, prezentowany Sagem odstaje pod każdym względem od współczesnych konstrukcji.