Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY X-1

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY X-1 nigdy nie należał do telefonów drogich. Dziś to urządzenie znikające z użycia, co jest spowodowane archaicznością konstrukcji. Aparat pracuje w standardzie GSM i posiada mały, nieczytelny wyświetlacz oraz podstawowe dodatki i funkcje komunikacyjne.
Multimedialne możliwości Sagem MY X-1 mają opinie mizernych. Nic jednak dziwnego - telefon nie ma aparatu, radia, funkcji Java itd. Powoduje to, że funkcjonalność urządzenia jest słaba, jednak wpływało to na niską cenę telefonu, który był kierowany do najmniej wymagających użytkowników. Tym z kolei nie przeszkadzał brak Bluetooth, Irdy czy innych dodatków. Z tego powodu gry, motywy i aplikacje na Sagem MY X-1 nie są i nie będą produkowane. Aparat ma również małą pamięć wewnętrzną, która pomieści tylko dzwonki polifoniczne, loga, smsy i informacje o połączeniach. Melodyjki można pobierać za pośrednictwem WAP-u. Do komunikacji z Internetem wykorzystać można GPRS.

Do zalet Sagem MY X-1 można zaliczyć możliwość zmiany wyglądu obudowy. Telefon ma również dobre opinie jeśli chodzi o prostotę obsługi, choć dla niektórych klawisze mogą wydawać się za małe. Bateria jest przeciętnych rozmiarów i gwarantuje charakterystyczny dla telefonów z tego okresu czas pracy – ok. 3 godzin połączeń i 240 godzin czuwania na jednym ładowaniu.