Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY V-85

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Sagem MY V-85 był propozycją francuskiego producenta telefonów komórkowych na tanie urządzenie pracujące w technologii UMTS. Telefon zadebiutował pod koniec 2005 roku i uzyskał całkiem dobre opinie jeśli chodzi o wygląd, specyfikacje i funkcjonalność.
Sagem MY V-85 został wyposażony w dodatki internetowe. Aparat posiada funkcję 3G, więc Internet może działać nawet z prędkością 384 kb/s. Nie zabrakło oczywiście klienta poczty e-mail, możliwości ściągania plików typu gry, motywy i aplikacje przez WAP. Sagem MY V-85 został wyposażony również w dodatkową kamerę do rozmów wideo.

Standardowy aparat do fotografowania jest nieco lepszej jakości - pracuje w rozdzielczości 1,3 Mpix i posiada możliwość nagrywania klipów wideo. W menu odnajdziemy również edytor zdjęć, w którym dokonamy podstawowej obróbki zrobionej fotografii. Niewielka pamięć wewnętrzna pozwoli na przechowywanie podstawowych plików typu dzwonki, tapety czy gry, jednak jeśli chcemy wykorzystać telefon jako odtwarzacz muzyczny to konieczne może okazać się zamontowanie karty microSD.
Mimo technologii UMTS, która jest dość prądożerna, bateria Sagem MY V-85 potrafi utrzymać telefon w czuwaniu do 300 godzin, a łączny czas połączeń na jednym ładowaniu to ok. 4 godzin. Warto przy tym wspomnieć, że niewielki ekran pracujący w rozdzielczości 176 x 220 pikseli jest dość energooszczędny.