Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY V-76

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Sagem MY V-76 mimo swojego klasycznego, dość prostokątnego wyglądu, jest urządzeniem dość zaawansowanym technicznie jak na datę swojej produkcji - 2005 rok. Urządzenie wyposażono w dobrej jakości ekran TFT mogący wyświetlić 256 tys. kolorów. Wymiary Sagema można uznać za dość poręczne (110 x 19 x 47 mm), jednak nie jest to aparat mały.
Pamięć wewnętrzna wynosząca 8 MB nie wystarczy wielu osobom na gry, motywy, aplikacje, dzwonki, tapety, muzykę. Na szczęście Sagem MY V-76 może zostać rozszerzony kartą pamięci microSD. Karty pamięci mogą mieć maksymalnie 256 MB, co pozwala na zgranie kilkudziesięciu piosenek MP3, przechowywanie setek zdjęć itd. Doskonałe opinie ma akumulator Sagem MY V-76, który jest w stanie pracować przez 4 godziny rozmów głosowych i 350 godzin czuwania. Podczas pisania wiadomości typu SMS, EMS, MMS można korzystać ze słownika T9.

Dodatki w Sagem MY V-76 można policzyć na palcach jednej ręki, jednak mimo wszystko jest to urządzenie dobrze wyposażone. Aparat ma rozdzielczości 1,3 mpix i został wyposażony w lampę błyskową typu LED. Poza tym możliwe jest nagrywanie filmików. W menu odnajdziemy również edytor fotografii, kalkulator, odtwarzacz muzyczny, wsparcie dla Java, przeglądarkę WAP 2.0 i xHTML. Do komunikacji z akcesoriami i innymi telefonami wykorzystać można Bluetooth.