Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY V-75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Sagem MY V-75 mimo swojej klasycznej bryły, wyglądał dość nietypowo. Urządzenie mimo sporych rozmiarów (110 x 46 x 22 mm) ma bardzo mała klawisze, przez co prezentuje się dość osobliwie. Niemal połowę przedniej części obudowy zajmuje ekran TFT o rozdzielczości 128 x 160 pikseli mogący wygenerować 65 tys. kolorów.
Pamięć wewnętrzna to zaledwie 4 MB, więc na Sagem MY V-75 nie wgramy wiele plików typu gry, motywy i aplikacje. Niestety nie jest możliwe rozszerzanie pamięci kartami microSD lub miniSD. Do komunikacji telefonu ze światem wykorzystać można WAP, GPRS oraz protokół Irda. Korzystać można również z dyktafonu, trybu głośnomówiącego oraz funkcji wysyłanie danych i faksów. Za pośrednictwem WAP-u wgramy również gry Java takie jak Brick Breaker Revolution 2 czy Silent Hill Mobile 3.
Dodatki w Sagem MY V-75 to większość funkcji używanych w momencie premiery (2004 r.). Urządzenie było wyposażane w aparat VGA, którego jakość wówczas była przeciętna, a dziś pozostawia wiele do życzenia. Bateria pozwala na około 4 godziny rozmów na jednym ładowaniu.
Sagem MY V-75 ma opinie telefonu dość solidnego oraz prostego w swojej konstrukcji. Niewątpliwą zaletą jest również prosta obsługa, która nie powinna sprawić kłopotu nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.