Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY V-65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Sagem MY V-65 wygląda bardzo niepozornie - prosta obudowa, niezłej jakość, choć niewielki wyświetlacz (128 x 160 pikseli) oraz malutkie, utrudniające pisanie wiadomości tekstowych, klawisze. Francuski producent starał się stworzyć telefon, który mimo swojego stonowanego wyglądu będzie się podobał. I rzeczywiście - przyglądając opinie o Sagem MY V-65 można dojść do wniosku, że zaprezentowana w 2003 roku konstrukcja była całkiem udana. Użytkownicy chwalą go za solidność wykonania oraz dobrej jakości baterię, która pozwala nawet na 4,5 godziny rozmów i ponad 300 godzin czuwania.
Jak na 2003 roku, dodatki w Sagem MY V-65 są całkiem niezłe - telefon obsługuje MMS-y, ma port Irda oraz zmieści w swojej pamięci aż 100 smsów. Pamięć wewnętrzna telefonu to 4 MB i można na niej składować gry, motywy i aplikacje, które na Sagem MY V-65 można pobierać za pośrednictwem WAP-u. Oferta gier na ten telefon jest całkiem spora i można kupić nawet wielkie hity takie jak Silent Hill Mobile 3 czy Anno - Create a new Word.
Aparat zastosowany w telefonie jest jakości VGA, co dziś nie robi na nikim wrażenia, jednak w momencie premiery było standardem. Nikogo nie zdziwił również brak Bluetooth, który dziś doskwierać może wielu osobom. Sagem MY V-65 to urządzenie, które spodoba się osobom, które nie potrzebują zaawansowanego telefonu.