Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY V-56

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Sagem MY V-56 został zaprezentowany w ostatnim kwartale 2004 roku jako telefon ze średniej półki cenowej. Urządzenie pracuje w technologii 2G (GSM 900, 1800, 1900). Plastikowa obudowa ma nietypowy kształt przycisków, który może nieco utrudniać wprowadzanie tekstu.
Zaletą telefonu jest bez wątpienia mała waga i wymiary - 106 x 19 x 46 mm, 97 gramów. Dzięki takim gabarytom urządzenie zmieści się w każdej torebce czy kieszeni. Wyświetlacz typu CSTN jest zdolny wyświetlać 65 tys. kolorów i pracuje w rozdzielczości 128 x 160 pikseli.
Pamięć wewnętrzna to zaledwie 4 MB i nie można jej rozszerzyć kartą. Taka powierzchnia powinna jednak wystarczyć większości osób na dzwonki (polifoniczne), gry, motywy i aplikacje. Sagem MY V-56 posiada również dodatki multimedialne takie jak aparat VGA mogący robić zdjęcia o jakości 640 x 480 pikseli. Ich rozdzielczość powoduje, że są raczej bardzo słabo czytelne.
Do komunikacji z Internetem używać można GPRS-u, a między telefonami dane wysyłamy za pośrednictwem IRDY. Z sieci pobierać możemy dzwonki, wygaszacze, tła oraz loga. Telefon posiada również wsparcie dla format MMS, więc również tą drogą można przesyłać pliki graficzne.
Bardzo dobre opinie ma bateria Sagem MY V-56, która jest w stanie zapewnić prawie 5 godzin rozmów oraz 370 godzin czuwania. Wszystko to za sprawą dużej pojemności, które nie powstydziłby się nie jeden biznesowy telefon - 920 mAh.