Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY V-55

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Sagem MY V-55 w sprzedaży pojawił się w połowie 2004 roku jako ciekawy i dość tani telefon o niskiej wadze (97 g) oraz poręcznych wymiarach. Styliści starali się odejść od standardowych, dość kanciastych projektów telefonów, a w szczególności klawiatur. Urządzenie jest z tego powodu nieco bardziej ekstrawaganckie, choć nie utrudnia to korzystania z niego.
Telefon został wyposażony w ekran CSTN działający w przyzwoitej rozdzielczości (128 x 160 pikseli). Wygląd menu można modyfikować ściągając na telefon za pośrednictwem WAP-u animowane wygaszacze, tła oraz loga. Urządzenie pozwala również na pobieranie polifonicznych dzwonków oraz plików typu gry, motywy i aplikacje. Pamięć wewnętrzna Sagem MY V-55 to 4 MB i niestety nie można jej poszerzyć karta pamięci.
Do komunikacji internetowej używać można GPRS-u, a z innymi telefonami połączymy się za pośrednictwem Irdy. Niestety zabrakło wygodniejszego protokołu Bluetooth, który montowany był w bardziej nowoczesnych urządzeniach (np. Sony Ericsson k700i). Podobnej jakości jak u konkurencji był za to aparat VGA, który nie robił znakomitych zdjęć. Tego typu dodatki pojawiły się dopiero w następcach Sagem MY V-55. Dobre opinie prezentowany aparat może mieć w związku z doskonałą baterią, która pozwala na prawie 5 godzin rozmów, co jest wynikiem znacznie lepszym niż w wielu konkurencyjnych konstrukcjach.