Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY S-7

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem słynie z produkcji telefonów tanich i raczej nieskomplikowanych technologicznie. W swoim portfolio miał jednak konstrukcje zaawansowane. Takim telefonem jest Sagem MY S-7, w którym dodatki multimedialne robią wrażenie.
Urządzenie ma klasyczny wygląd oraz dość spore rozmiary (110 x 49 x 21 mm, 120 g). Obudowa mieści duży, 2,2 calowy ekran, który pracuje w przyzwoitej rozdzielczości 176 x 220 pikseli i może generować 65 tys. kolorów. Ekran wykonano w technologii TFT, więc gry, motywy i aplikacje na Sagem MY S-7 wyglądają bardzo dobrze.
Urządzenie jest napędzane procesorem Intela taktowanym na 200 Mhz, co zapewnia dość przeciętną wydajność systemowi operacyjnemu Microsoft Smartphone 2003 SE, który zainstalowano w telefonie. Dzięki niemu można jednak pobierać na pamięć telefonu gry, aplikacje, dzwonki polifoniczne, mp3 oraz Hi-Fi. Pamięć wewnętrzna to 32 MB, ale można ją rozszerzyć kartą MMC/SD. Bateria pozwala na 4 godziny rozmów głosowych oraz 100 godzin czuwania na jednym ładowaniu.
Telefon pozwala również na łączenie się z Internetem przez GRPS oraz sprawdzenie poczty czy korzystanie z komunikatorów. Zabrakło niestety Bluetooth oraz dobrego aparatu. Ten zastosowany w urządzeniu jest typu VGA i nie robi dobrych zdjęć. Sagem MY S-7 ma opinie urządzenia rozbudowanego technologicznie, choć niedoskonałego. Problemem jest słaby procesor, który nie zawsze radzi sobie z powierzonymi mu operacjami.