Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY C5-3

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: MP3  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY C5-3 to niewielki (82 x 43 x 23 mm) telefon typu muszelka, który zadebiutował w 2006 roku. Urządzenie wyposażono w dwa niewielkie wyświetlacze - główny wykonano w technologii CSTN, natomiast ten dodatkowy, umieszczony na przedniej części obudowy jest czarnobiały i pełni rolę informacyjną.
Pod względem stylistycznym urządzenie wygląda bardzo dobrze, jednak patrząc na stronę technologiczną widać, że urządzenie nie robi tak dużego wrażenia jak kwestie designu. Dodatki jakich nie zastosowano w Sagem MY C5-3 to m.in. Bluetooth czy Irda. Szczególnie połączenie via Bluetooth to standard w dzisiejszych czasach.
Pamięć wewnętrzna jest również niewielka - zaledwie 3 MB nie wystarczą na wszystkie tapety, gry, motywy i aplikacje, jakie chcielibyśmy zainstalować w Sagem MY C5-3. Telefon posiada wsparcie dla języka Java. Akumulator ma pojemność 700 mAh i pozwala na ok. 3 godziny połączeń głosowych. Aparat o jakości VGA może być wykorzystywany tylko w ostateczności. Książka telefoniczna ma pojemność 500 wpisów, co powinno wystarczyć każdemu. Skrzynka odbiorcza pomieści 100 sms-ów.
Sagem MY C5-3 ma opinie telefonu taniego i dość przeciętnego, jednak nadal ma grono użytkowników, którzy są z niego zadowoleni. Jest to typowy, kobiecy aparat który od strony technologicznej nie robi wrażenia, jednak bezproblemowo może być wykorzystywany w życiu codziennym.