Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY C4-2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY C-4-2 pojawił się w sprzedaży pod koniec 2004 roku, więc pod względem technologicznym odstaje od najnowocześniejszych produkcji. Najbardziej w oczy rzuca się niewielki wyświetlacz działający w rozdzielczości 128 x 128 pikseli. Drugi ekranik, znajdujący się na pokrywie obudowy jest jeszcze mniejszy - ma 96 x 64 pikseli i jest czarnobiały. Urządzenie posiada prosty, choć atrakcyjny wygląd. Obudowa dostępna jest w dwóch kolorach - czarnym i srebrnym.
Sagem MY C-4-2 wyposażono w niezbędne dodatki takie jak GPRS, aparat VGA oraz możliwość przeglądania sieci dzięki przeglądarce xHTML. Zabrakło natomiast funkcji komunikacyjnych takich jak Bluetooth czy Irda, co znacznie utrudnia korzystanie z telefonu. Z tego powodu dzwonki, tapety, gry, motywy i aplikacje na Sagem MY C-4-2 wgramy tylko za pośrednictwem WAP-u. Bateria ma pojemność 650 mAh, co przekłada się na możliwość wykonywania ok. 3 godzin rozmów na jednym ładowaniu. czas czuwania to maksymalnie 240 godzin.
Opinie o Sagem MY C-4-2 są całkiem niezłe - telefon podoba się kobietom, które najczęściej mają mniejsze wymagania jeśli chodzi o funkcjonalność sprzętu. Dodatków multimedialnych w prezentowanym aparacie nie ma wiele, ale telefonowanie i pisanie sms-ów jest dość wygodne. Ponadto plusem jest niska waga (75 g) i bardzo małe rozmiary - 77 x 42 x 23 mm.