Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY C2-3

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

W ostatnim kwartale 2005 roku do produkcji wszedł Sagem MY C2-3, który miał zawojować sektor małych, poręcznych składanych telefonów, które głównie wpadają w oko kobietom. Urządzenie charakteryzowało się niewielkimi rozmiarami (73 x 42 x 21 mm) oraz bardzo niską wagą - zaledwie 75 g.
W niewielkiej obudowie umieszczono ekran CSTN o jakości 4096 kolorów i pojemności 6 linii tekstu. Z tego powodu gry, motywy i aplikacje na Sagem MY C2-3 wyglądały marnie nawet w momencie premiery. Telefon odznaczał się za to niską ceną oraz podstawowymi funkcjami takimi jak SMS, EMS, MMS, GPRS czy systemem głośnomówiącym. Zabrakło niestety Irdy lub Bluetooth umożliwiających komunikację z zestawem słuchawkowymi, komputerem czy innymi telefonami. Książka telefoniczna pomieści 255 wpisów.

Pamięć wewnętrzna to zaledwie 240 KB, więc można zapomnieć o rozszerzaniu Sagem MY C2-3 o dodatki w postaci dzwonków mp3, filmików czy dodatkowych gier. W urządzeniu zmieści się za to spora liczba tapetek, animacji czy polifonicznych dzwonków. Telefon posiada przeglądarkę WAP 1.2 umożliwiającą pobieranie tego typu plików. Bateria ma pojemność 700 mAh i pozwala na maksymalnie 3 godziny połączeń głosowych.
Malutkie rozmiary telefonu Sagem MY C2-3 powodują, że jest to urządzenie dedykowane raczej drobnym osobom: niewielkie klawisze powodują, że ludzie o dużych palcach mieć trudności z wprowadzaniem tekstu.