Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY C2-2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Pośród dziesiątek bardzo podobnych do siebie telefonów, Sagem MY C2-2 wyróżnia się pod względem stylistyki. Urządzenie posiada nietypowo umiejscowiony wyświetlacz, co doskonale obrazują fotografie w naszej galerii. Niewielkie wymiary (85 x 44 x 21 mm) oraz waga (80 g) powodują, że jest to telefon całkiem poręczny.
Pod względem specyfikacji, Sagem nie jest urządzeniem futurystycznym. Wyświetlacz został wykonany w technologii CSTN jest w stanie wyprodukować zaledwie 4096 kolorów i pracuje w niskiej rozdzielczości (101 x 80 pikseli). Niestety w dodatki takie jak Bluetooth, Irda czy 3G, Sagem MY C2-2 nie został wyposażony.

Pamięć wewnętrzna daje możliwość przechowywania 100 SMS-ów, które można przygotowywać przy wykorzystaniu słownika T9. Książka telefoniczna pomieści 250 kontaktów, które można pogrupować. Niestety nie jest możliwe rozszerzenie pamięci za pośrednictwem karty pamięci, więc gry, motywy i aplikacje na Sagem MY C2-2 mieszczą się z trudem. Na telefon pobierać można za to dzwonki polifoniczne, HiFi oraz tapety i animacje. Urządzenie wyposażono również w system głośnomówiący.
Opinie o baterii Sagem MY C2-2 nie można uznać za dobre. Niestety czas czuwania telefonu to maksymalnie 360 godzin, a łączny czas połączeń może trwać do 3 godzin. Na szczęście akumulator został wykonany w technologii litowo-jonowej.