Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY C-4

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY C-4 to francuski telefon typu slider, który zadebiutował kilka lat temu w segmencie urządzeń o przystępnej cenie. Po złożeniu urządzenie ma kształt muszelki. Klawiatura ma ciekawy, nieregularny projekt, ale mimo tego jest wygodna podczas wprowadzania tekstu. Nawigacja po menu możliwa jest dzięki umieszczonym w środku panelowi sterującemu obok którego umieszczono przyciski do zatwierdzania i odrzucania połączeń oraz klawisz WAP-u. Za jego pośrednictwem tej technologii do pamięci telefonu wgrywać można tapety, dzwonki i MMS-y.
Wyświetlacz jest niewielki i pracuje w niskiej rozdzielczości, przez co jakość obrazu pozostawia wiele do życzenia. Dodatki w Sagem MY C-4 to ograniczono do minimum - nie ma Bluetooth, Irdy oraz aparatu fotograficznego. Gry, motywy i aplikacje z trudem zmieszczą się na pamięci wewnętrznej Sagem MY C-4 wynoszącej raptem 4,5 MB. Poza tym urządzenie wyposażono w kalendarz, budzik oraz dyktafon. Niestety zabrakło odtwarzacza muzycznego. Bateria jest stosunkowo słaba i pozwoli na maksymalnie trzy godziny rozmów na jednym ładowaniu. Podczas intensywnego użytkowania telefonu, ładować go trzeba niemal codziennie.
Opinie o Sagem MY C-4 są dość pozytywne – jest to bowiem telefon prosty w swojej konstrukcji, nieskomplikowany jeśli chodzi o nawigację po menu, jednak przypadnie do gustu tylko osobom, szukającym taniej konstrukcji pozbawionej multimedialnych dodatków.