Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY C-3s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Sagem MY C-3s to telefon jakich dziesiątki pojawiło się na naszym rynku. Urządzenie zadebiutowało w 2004 roku w segmencie tanich, składanych telefonów. Jego zaletą jest niewątpliwie mała waga i niewielkie wymiary wynikające ze składanej obudowy. Telefon był dostępny w dwóch kolorach – srebrnym i czerwonym.
Pod względem technologicznym wielu atutów, prezentowany Sagem niestety nie ma. Ekran ma rozdzielczość 128 x 160 pikseli i jest zdolny do wyświetlania 65 tys. kolorów. System operacyjny został zaprojektowany przez producenta, więc Sagem MY C-3s nie ma tak dużej ilości różnego rodzaju plików (gry, motywy i aplikacje), jak urządzenia wykorzystujące powszechne systemy takie jak Android. Do komunikacji można wykorzystywać Irdę, GPRS oraz WAP. Inne dodatki zawarte w Sagem MY C-3s to: kalkulator, budzik, trzy gry, kalendarz, słownik T9, WAP oraz funkcja stereo.
Pamięć wewnętrzna jest niewielka i nie można jej rozszerzyć kartą microSD czy miniSD. Książka telefoniczna zmieści 250 kontaktów, a w telefonie można przechowywać pobrane z Internetu dzwonki polifoniczne. Litowo-jonowy akumulator ma pojemność 750 mAh i pozwala na 3 godziny rozmów oraz 100 godzin czuwania. Opinie o baterii Sagem MY C-3s nie mogą być więc dobre. O ile długość rozmowy na jednym ładowaniu może być zadowalająca, o tyle czas czuwania jest niewielki.