Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY C-3b

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY C-3b to propozycja francuskiego producenta na damski telefon w rozsądnej cenie. Jego cechą charakterystyczną jest obła, kolorowa obudowa oraz ciekawy projekt klawiatury oparty. Pod względem technologicznym telefon nie szokuje.
Niewielki ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli został wykonany w niezbyt nowoczesnej technologii CSTN, natomiast mała pamięć wewnętrzna (jedynie 1,5 MB) wyklucza możliwość instalacji wielu plików typu gry, motywy i aplikacje. Sagem MY C-3b nie jest zatem urządzeniem dla gadżeciarzy, choć pod względem stylistycznym bez wątpienia może się podobać.
Dodatki komunikacyjne z pewnością nie są mocną stroną Sagem MY C-3b: zabrakło Irdy oraz Bluetooth. Na telefon można pobierać polifoniczne dzwonki, a Sagem przekonuje że urządzenie posiada również wsparcie dla dzwonków Hi-Fi. Można mieć jednak wątpliwości czy głośnik zastosowany w telefonie rzeczywiście jest tak wysokiej jakości. Urządzenie nie posiada wsparcia dla plików MP3, więc niestety dzwonki w tym formacie nie będą działać na telefonie. Książka telefoniczna ma pojemność aż 300 wpisów, więc powinna każdemu wystarczyć.
Nienajlepsze opinie zbiera bateria Sagem MY C-3b, która jest w stanie „wytrzymać” jedynie 2 godziny rozmów. Jest to wynik, jak na dzisiejsze standardy, bardzo słaby. Telefon na rynku zadebiutował w pierwszym kwartale 2004 roku, więc pod względem dodatków i funkcji nie był urządzeniem szczególnie rozbudowanym.