Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY C-2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY C-2 ze względu na swoją kanciastą sylwetkę, na zdjęciach może wydawać się dość topornym telefonem, jednak w rzeczywistości to niewielki (wymiary: 82 x 42 x 23 mm) aparat, który idealnie mieści się w dłoni. Urządzenie zadebiutowało w 2003 roku. Mimo wielu zalet, telefon nie okazał się bestsellerem, więc dziś wcale nie tak prosto go znaleźć w dobrym stanie.
Dodatki jakie znajdziemy w menu Sagem MY C-2 to tylko najprostsze funkcjonalności: zegarek, kalkulator, budzik, jedna gra (Picture puzzle) oraz przelicznik walut. Zabrakło radia, wsparcia dla Javy, przez co motywy i aplikacje nie mogą być wgrywane na Sagem MY C-2 za pośrednictwem WAP-u. Opinie na temat funkcjonalności multimedialnych tego telefonu są dość słabe. Jest to spowodowane brakiem Javy, odtwarzacza muzycznego, filmowego oraz popularnych portów do komunikacji takich jak Irda czy Bluetooth.

Wyświetlacz CSTN, jaki zastosowano w telefonie już w momencie premiery był dość prymitywny: jest w stanie wygenerować zaledwie 256 kolorów i wyświetlić jedynie 6 linii tekstu. Na szczęście można wymieniać w menu tła i wygaszacze ekranu. Na telefon pobierzemy również dzwonki polifoniczne. Pamięć wewnętrzna jest niewielka i pomieści zaledwie 250 wpisów w książce adresowej oraz 100 wiadomości SMS i EMS w skrzynce odbiorczej.