Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 850C

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 850C to kobiecy slider, który mimo atrakcyjnego wyglądu ma całkiem dużo funkcjonalności. Doliczając do tego stosunkowo niska cenę, Sagem okazuje się być całkiem ciekawym telefonem.
Urządzenie pracuje w paśmie GSM i technologii UMTS 2100, co pozwala na rozmowy wideo (za pośrednictwem małej kamery) oraz korzystanie z szybkiego (do 384 kb/s) Internetu w komórce. Wyświetlacz ma dość duży rozmiar - 2 cale i pracuje w rozdzielczości 240 x 320 pikseli i jest w stanie wygenerować 256 tys. kolorów. Urządzenie wyposażono w pamięć 64 MB, którą można rozszerzyć kartą microSD. Właśnie dzięki temu nie ma problemów z przechowywaniem plików takich jak muzyka, animacje, gry, motywy i aplikacje. Trzymanie utworów mp3 na Sagem MY 850C jest o tyle ważne, że telefon posiada rozbudowany odtwarzacz muzyczny oraz dodatkowe przyciski do jego sterowania na obudowie, więc korzystanie z niego jako z mp3 playera jest po prostu wygodne.

Dodatki takie jak UMTS, kamera, Bluetooth, odtwarzacz muzyczny są dość prądożerne, więc bateria nie pracuje zbyt długo na jednym ładowaniu. Producent podaje, że czas czuwania wynosi ok. 300 godzin, a łączny czas połączeń to 3,5 godziny.
W momencie premiery Sagem MY 850C, telefon miał dobre opinie i został dość dobrze przyjęty. Dziś nadal możemy go znaleźć w komisach, sklepach z używanym sprzętem i na aukcjach internetowych.