Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 800X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 800X to jeden z pierwszych telefonów francuskiego producenta działający w technologii UMTS. Urządzenie cechuje się atrakcyjną stylistyką oraz niezłej jakości wyświetlaczem LCD, który pracuje w rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Telefon dostępny był w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i srebrnej. Urządzenie mierzy 110 x 47 x 16 mm i waży 99 gramów.
Pamięć wewnętrzna Sagem MY 800X wynosząca 16 MB nie wystarczy na muzykę, gry, motywy i aplikacje, więc nieodzowne będzie zakupienie karty pamięci miniSD. Po rozszerzeniu kartą, telefon może być wykorzystywany jako odtwarzacz muzyczny Mp3/AAC. Poza tym dodatki w Sagem MY 800X to m.in. aparat 1,3 mpix, funkcja wideo rozmów, Bluetooth, oraz opcja streamingu. Drugi aparat, służący do rozmów 3G jest jakości VGA. Długą żywotność telefonu zapewnia bateria o pojemności 1000 mAh: telefon powinien zapewnić 240 minut rozmów głosowych. Za pośrednictwem USB, Bluetooth lub WAP możliwe jest wgrywanie tapet, dzwonków, plików muzycznych i wideo. Bez problemu korzystając z Sagem MY 800X można sprawdzić pocztę e-mail czy surfować po Internecie za pośrednictwem przeglądarki xHTML. Oczywiście nie jest to jakość smartphone’ów.
Opinie o Sagem MY 800X są dość przeciętne – użytkownicy narzekają na słabe oprogramowanie, które ma tendencję do zawieszania się. Dużym minusem jest również za mała klawiatura, która powoduje, że wprowadzanie tekstu jest trudne i niewygodne. Niektórzy mieli również problemy z jakością wykonania.