Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 750C

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 750C powstał jako telefon dla miłośników telewizji - jest to propozycja dla osób, które nie mogą obyć się bez dostępu do swoich ulubionych kanałów. Na pozór telefon wygląda dość zwyczajnie, jednak przeglądąc opcje, szybko zauważymy dodatki, które ma niewiele telefonów poza Sagem MY 750C.
Odbiornik DVB-H pozwala na oglądanie telewizji na ekranie LCD pracującym w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Wysokiej jakości obraz pozwala na dość wygodne (jak na ten rozmiar) oglądanie telewizji. Dobre opinie ma również głośnik zastosowany w Sagem MY 750C. Poza funkcjami telewizyjnymi, prezentowany telefon posiada również wiele ciekawych opcji multimedialnych.
Aparat fotograficzny jest w stanie zrobić zdjęcia w rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli, poza tym ma możliwość nagrywania klipów wideo. Do komunikacji z innymi telefonami lub komputerem można użyć Bluetooth. Sagema bez problemu podłączymy z PC przez port USB. Jeśli będziemy chcieli surfować w sieci, to do tego celu można wykorzystać protokoły EDGE i GRPS. Na Sagem MY 750C pobierzemy z sieci tapety, gry, motywy i aplikacje oraz dzwonki.
Pamięć wewnętrzna może być rozszerzona kartą microSD. Ciekawy jest bez wątpienia projekt obudowy z obracanym, wygodnym ekranem. Korzystanie z funkcji telewizji nie jest energooszczędne, więc Sagem MY 750C wyposażony w akumulator pozwalający oglądać kanały przez 2 -3 godziny. Czas rozmów to ok. 5 godzin.