Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 721X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Modelem Sagem MY721X francuski producent chciał wejść w segment tanich, choć doskonale prezentujących się, lifestylowych telefonów. Telefon w momencie swojej premiery (2008 rok) był wyceniony na ok. 500 zł, co patrząc na wyposażenie było ceną konkurencyjną dla produkcji konkurencji. Dziś, Sagem MY721X jest bardzo tani. Pytanie jednak czy warto po niego sięgnąć?
Pod względem technologicznym urządzenie nie zaskakuje - ekran o wielkości 2 cali pracuje w niezbyt wysokiej rozdzielczości (176 x 220 pikseli), jednak jest w stanie wyświetlić 256 tys. kolorów, dzięki czemu jest czytelny. Najważniejsze dodatki Sagem MY721X są związane z odtwarzaczem muzycznym. Producent do zestawu z telefonem dodawał dobrej jakości słuchawki. Głośnik zastosowany telefonie został wykonany w technologii stereo, dzięki czemu brzmi znacznie lepiej niż w większości konkurencyjnych urządzeń.
Dzięki obsłudze kart pamięci (do 4 GB), urządzenie może być wykorzystywane jako odtwarzacz muzyczny. Radio FM posiada funkcję RDS, co znacznie uprzyjemnia korzystanie. Do Sagem MY721X możemy dokupić gry, motywy i aplikacje wykonane w technologii Java.
Opinie o Sagem MY721X jako o telefonie muzycznym są bardzo dobre. Zastrzeżeń nie ma również do łatwości obsługi i aparatu, który ma rozdzielczość 3,2 mpix. Minusem jest za to bateria, która nie jest zbyt pojemna i wystarczy na ok. 3 godziny rozmów.