Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 700X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 700X powstał po to, by powalczyć w segmencie telefonów ze średniej półki pracujących w technologii GSM. Urządzenie pojawiło się w sprzedaży w 2006 roku i wówczas pod względem prezentacji wprowadziło powiew świeżości. Telefon ma nietypowo zaprojektowaną klawiaturę - środkowe przyciski zostały osadzone w okręgu. W centralnej części urządzenia umiejscowiono klawisze do sterowania odtwarzaczem mp3. To właśnie dodatki muzyczne stanowią o sile Sagem MY 700X.
Telefon posiada niewielką pamięć wewnętrzną, ale można ją rozszerzyć kartą miniSD. Dzięki temu bezproblemowo aparat może służyć jako odtwarzacz wielu plików muzycznych (MP3, AAC, AAC+, eAAC, Wave) z equalizerem. Nie zabrakło również radia FM oraz dobrego, głośnika stereofonicznego. Mocna bateria pozwala na długie korzystanie z odtwarzacza, a podczas wykonywania rozmów telefonicznych, urządzenie będzie w stanie pracować ok. 5 godzin. Dzięki temu opinie o Sagem MY 700X jako o mp3 playerze są całkiem dobre. Użytkownicy tego urządzenia chwalą ponadto niską cenę oraz łatwość użytkowania. Na plus zalicza się również wyświetlacz TFT, który pracuje w rozdzielczości 176 x 220 pikseli i wyświetla 256 tys. kolorów.
Surfować w Internecie można korzystając z GPRS-u oraz technologii EDGE. Pobieranie plików typu gry, motywy i aplikacje jest możliwe dzięki funkcji WAP. Sagem MY 700X wyposażono również w Bluetooth, SyncML oraz aparat 1,3 mpix.