Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 600X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY600X był jednym z tańszych w swoim czasie telefonów działających w technologii UMTS. Oczywiście w 2006 roku, gdy ta technologia dopiero się upowszechniała, prezentowany aparat wcale tani nie był.
Pamięć wewnętrzna wynosząca 16 MB może być rozszerzana kartą miniSD. Dodatki internetowe są najważniejszą cechą Sagem MY600X. Poza GPRS-em, telefon pracuje również w technologii 3G oferując transfer do 384 kbps. Ekran o wielkości 1,8 cala i rozdzielczości 176 x 220 pikseli nie jest idealnym urządzeniem do przeglądania Internetu (xHTML), ale bez wątpienia można wygodnie czytać i odpowiadać na maile. Dzięki wsparciu dla języka Java możliwe jest instalowanie różnego rodzaju plików tj. gry, motywy i aplikacje. Sagem MY600X posiada aparat o rozdzielczości VGA oraz drugi, służący do wideo rozmów. Urządzenie może być wykorzystywane jako modem 3G oraz odtwarzacz muzyczny. W tym drugim przypadku brakuje jednak złącza na mini jack 3,5 mm. Bateria wystarcza na 4 godziny telefonowania, czyli przy przeciętnym użytkowaniu na ok. 3 - 4 dni.
Sagem MY600X ma mieszane opinie wśród użytkowników. Posiadacze telefonu zwracają uwagę na liczne drobne niedociągnięcia systemu operacyjnego, jednocześnie doceniając dobry stosunek ceny do jakości. Dziś egzemplarz w niezłym stanie można kupić bardzo tanio. Na rynku jest jednak wiele telefonów oferujących takie same możliwości za bardzo podobną cenę.