Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 600V

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 600V to jeden z pierwszych telefonów francuskiego producenta działający w technologii 3G (UMTS 2100). Mimo zastosowania tej nowoczesnej technologii, Sagem chciał utrzymać niską cenę aparatu, przez co urządzenie nie jest wyposażone we wszystkie dodatki, które znajdziemy u konkurencji modelu Sagem MY 600V.
Aparat fotograficzny jest typu VGA i nie zapewnia dobrej jakości zdjęć. Druga kamera służąca do wideo rozmów pracuje w jakości CIF, więc jeszcze gorsza. Urządzenie pozwala za to na wygodny dostęp do internetu dzięki funkcji 3G, która pozwala na osiąganie transferów do 384 kbps. Ekran ma rozdzielczość 176 x 220 pikseli i wielkość 1,9 cala, więc przeglądanie Internetu na tym urządzeniu jest możliwe, choć nie tak wygodne jak w smartphone’ach z dużymi, dotykowym wyświetlaczami. Pamięć wewnętrzna, która wynosi 16 MB nie wszystkim wystarczyłaby na gry, motywy i aplikacje. Sagem MY 600V może więc zostać wyposażony w kartę miniSD, która zwiększa przestrzeń dyskową urządzenia.
Bateria ma dużą pojemność - aż 1000 mAh, jednak ze względu na zastosowanie technologii 3G, telefon jest w stanie pracować tylko przez 2,5 godziny rozmowy głosowej oraz 350 godzin czuwania. Opinie o wydajności działania Sagem MY 600V podczas intensywnego korzystania są więc słabe.