Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 521X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY521X to przykład ciekawie zaprojektowanego, prostego telefonu działającego w sieciach GSM. Jego projekt stylistyczny nawiązuje do produktów Sony Ericssona. Nietypowo prezentuje się klawiatura w formie małych przycisków umiejscowionych pod numerkami. Urządzenie dostępne jest w dwóch kolorach – czarnym i srebrnym. Jako, że premiera miała miejsce niedawno, bo w 2008 roku, to nadal można spotkać go w sprzedaży.
Centralnym punktem telefonu jest 1,9-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 128 x 160 pikseli, który jest w stanie wyświetlać 65 tys. kolorów. Do Sagem MY521X można instalować motywy i aplikacje. Co więcej: pamięć wewnętrzna (10 MB) może być rozbudowana dzięki karcie microSD. Do komunikacji między z innymi telefonami wykorzystać można Bluetooth, a z komputerem połączymy się za pośrednictwem portu USB. Dodatki zastosowane w Sagem MY521X to aparat 1,3 mpix, odtwarzacz muzyczny oraz kilka małych programów takich jak kalkulator, organizer czy budzik. Do przeglądania Internetu (via GPRS) używać można przeglądarki xHTML.
Patrząc na opinie Sagem MY521X dochodzi się do wniosku, że nie jest to bardzo popularny telefon, ale z pewnością jako urządzenie dla niewymagającego użytkownika, który szuka telefonu tylko do wykonywania połączeń, jest to całkiem niezła propozycja. Szczególnie, że wygląda jak telefon o wiele droższy niż jest w rzeczywistości.