Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 511X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 511X wygląda jak kolejny produkt Sony Ericcsona. Po bliższym przyjrzeniu się widać jednak, że jest to aparat francuskiego producenta wyglądający nowocześnie i atrakcyjnie nienależnie od wybranej wersji kolorystycznej (czarny, niebieski).
Ekran o rozmiarze 1,9-cala, mimo swojego dość dużego rozmiaru, jak na ten segment, pracuje w małej rozdzielczości (128 x 160 pikseli), co wpływa na jakość obrazu. Gry, motywy i aplikacje na Sagem MY 511X nie wyglądają zbyt dobrze. Dodatki w telefonie to m.in. aparat 1,3 mpix (z funkcją nagrywania wideo), gry Java, GPRS oraz odtwarzacz MP3/AAC. Pamięć wewnętrzna ma 32 MB i powinna starczyć większości użytkowników, ale bezproblemowo można ją rozszerzyć kartą microSD. Do telefonu wgrywać można m.in. animacje, tapety, filmy, dzwonki oraz gry i aplikacje, więc Ci którzy lubią „dozbrajać” swoje telefony, będą mieli spore pole do popisu.
Prezentowany model do sprzedaży wszedł w 2007 roku i nadal jest dość łatwo dostępny w sklepach i na aukcjach internetowych. Sagem MY 511X ma opinie telefonu przeciętnego – użytkownicy narzekają na jakość wyświetlacza oraz małą liczbę funkcji dodatkowych. Problemem jest również słaba bateria, która pozwala na 2 -3 dni użytkowania. Według producenta akumulator wystarczy na maksymalnie 3 godziny rozmów oraz 200 godzin czuwania na jednym ładowaniu.