Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 501X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefonem Sagem MY 501X zainteresują się osoby poszukujące taniego, a jednocześnie posiadającej podstawowe dodatki, telefonu, który nie będzie wyróżniał się z tłumu. Prostota to cecha charakterystyczna prezentowanego francuskiego urządzenia zaprezentowana w 2006 roku.
Wyświetlacz o wielkości 1,9 cala i rozdzielczości 176 x 220 pikseli jest czytelny i do przeglądania smsów, książki telefonicznej oraz grania w gry większości osób wystarczy. Gorzej sprawa wygląda z aparatem fotograficznym, który niestety ma rozdzielczości 1,3 mpix (1280 x 1024 pikseli) i nie jest w stanie dobrze odwzorować fotografowanych obiektów. Szczególnie przy przeciętnym lub złym oświetleniu. Do komunikacji telefonu z innymi urządzeniami możemy użyć Bluetooth oraz złącza miniUSB. Surfowanie w sieci możliwe jest tylko za pomocą GPRS-u.
Pamięć wewnętrzna, która wynosi 32 MB może być rozszerzona kartą miniSD, więc bez problemu w Sagem MY 501X zmieścimy, gry, muzykę, motywy i aplikacje. Do telefonu wgrywać można programy przygotowane w języku Java. Akumulator pozwala na 3,5 godziny rozmów oraz pracę w trybie czuwania 250 godzin.
Opinie o Sagem MY 501X są dość pozytywne, gdyż jak na tak tani telefon, urządzenie posiada większość niezbędnych funkcji. Nie jest to co prawda sprzęt typowo multimedialny, ale przeciętnemu użytkownikowi powinien wystarczyć.