Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 501C

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 501C to składany telefon typu klapka, którego premiera miała miejsce w połowie 2006 roku. Aparat ma dość klasyczną, obłą obudowę i lekko wypukłe klawisze, których układ jest dość standardowy. Telefon dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czerwonym i srebrnym. Prezentowany Sagem ma kształt mydełka, więc trzyma się go w rękach bardzo wygodnie. Większość telefonów typu Sagem MY 501C ma dobre opinie odnośnie poręczności i niskiej wagi. Tak też jest z prezentowanym modelem.
Ekran o wymiarach 1,8 cala pracuje w rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Dodatkowy wyświetlacz został wykonany w technologii OLED i jest w stanie odwzorować 256 kolorów. Pamięć wewnętrzna telefonu to 32 MB, co powinno wystarczyć na gry, motywy i aplikacje. Sagem MY 501C oferuje możliwość rozszerzenia pamięci kartą microSD.
Dodatki, jakie znajdziemy w Sagem MY 501C to aparat 1,3 mpix, klient e-mail, WAP, odtwarzacz mp3/AAC, kalkulator, funkcja SyncML, przelicznik walut oraz Bluetooth. Telefon może być podłączony do komputera za pośrednictwem kabla USB. Bateria ma standardową pojemność i jest w stanie zapewnić ok. 3,5 godziny rozmów i do 250 godzin czuwania na jednym ładowaniu. Pod względem cenowym, Sagem MY 501C plasuje się w gronie telefonów dość tanich, mimo tego, że jego funkcjonalność jest wystarczająca dla przeciętnego użytkownika.